Jak samemu udekorować dom na święta?

Istnieje wiele sposobów na samodzielne udekorowanie domu na święta. Najpopularniejszym sposobem jest użycie lampek choinkowych i girland, które są łatwe w użyciu i wyglądają naprawdę świątecznie. Ale jeśli chcesz czegoś nieco bardziej oryginalnego lub chcesz dodać trochę rustykalnego, wiejskiego uroku, oto kilka pomysłów:

Zdobądź kilka starych ram okiennych, oczyść je i umieść trochę zieleni w środku. Będzie to wyglądać tak, jakbyś miał wewnętrzny ogród. Możesz również udekorować je kilkoma lampkami z bajki i sprawić, że będą świecić.

Poniższy pomysł jest bardzo prosty, ale wygląda świetnie. Potrzebujesz tylko kilku rzeczy: 1 małej sosny (możesz ją dostać w lokalnym przedszkolu), trochę sznurka, drewnianych gwiazdek, białego bawełnianego materiału i lampek LED na igły drzewka (wyglądają jak mini lampki świąteczne). Po pierwsze, umieść drzewko w wazonie lub wiadrze, które ma pokrywę. Drzewko zapewni Ci stabilność i nie będziesz musiała się martwić, że się przewróci. Następnie owiń sznurek wokół gałęzi drzewa i zawiąż go mocno z węzłem co około stopę. Następnie weź biały bawełniany materiał i owiń go wokół dolnej części drzewa. W ten sposób ukryjesz jego podstawę i sprawisz wrażenie.

Więcej na: howwear.pl