W co się ubrać na wigilię w pracy?

A więc masz przyjęcie wigilijne w pracy, ale nie jesteś pewien, w co się ubrać. Nie martw się – jestem tu, aby pomóc. Oto kilka wskazówek, jak odpowiednio dobrać wygląd na świąteczne przyjęcie w pracy.

Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to zadać sobie pytanie: Jaki jest motyw przewodni imprezy? Ważne jest, aby to wiedzieć, aby móc się odpowiednio ubrać i dopasować do innych. Jeśli nie ma wyraźnego motywu przewodniego, nie martw się: możesz się nim trochę pobawić, upewnij się tylko, że Twój strój nie będzie zbytnio kolidował z innymi strojami na imprezie!

Zmień rzeczy na bardziej świąteczny wygląd, dodając trochę koloru lub wzoru, może nawet czapkę lub szalik, jeśli czujesz się odważny. Możesz chcieć czegoś ekstra dla swoich stóp, zbyt – płaskie są świetne dla partii biura, gdzie będzie dużo chodzenia od stołu do stołu i parkiet do parkietu. I nie zapominaj, że biżuteria może być tak samo świąteczna jak buty czy kapelusz! Nowy kawałek biżuterii jak kolczyki lub naszyjnik może dodać trochę iskry do swojego stroju i sprawić, że poczuje się bardziej jak święta.

Powodzenia w planowaniu imprez!

Więcej na: allbeauties.pl