Jak zrobić makijaż aby był trwały?

Wiem, że istnieje wiele czynników, które wchodzą w grę, jeśli chodzi o to, jak długo twój makijaż jest trwały (jaki rodzaj podkładu używasz, jaki rodzaj podkładu masz na sobie, ile faktycznie myjesz twarz i wszystkie inne zmienne). Jednak są pewne rzeczy, które są wspólne dla każdej dziewczyny, jeśli chodzi o trwałość makijażu.

1. Zdobądź dobry fundament – Skuteczność twojej bazy będzie miała wpływ na ogólną trwałość twojego makijażu. Jeśli masz dobrą bazę, wtedy wszystko inne będzie trwać dłużej. Dobry fundament powinien być również lekki, więc nie obciąża skóry i dodać olej lub złamać.

2. Pat obszar, w którym zastosowałeś fundacji – Chcesz pat, nie pocierać obszar, w którym stosuje się swój fundament, tak, że makijaż stosuje się gładko i równomiernie, i w taki sposób, że będzie trwać dłużej.

3. Użyj podkładu – Podkłady dają skórze gładką powierzchnię, do której przylega podkład i pomagają mu się dłużej utrzymać. Ponadto wiele podkładów zawiera silikony, które pomagają zamknąć wilgoć w celu utrzymania nawilżenia twarzy przez cały dzień.

4. Stosuj puder rozświetlający – Puder rozświetlający pomoże zmatowić wszelkie błyszczące elementy tłustej skóry.

Więcej na: wyjatkowystyl.pl