Jak wykorzystać nowe technologie w edukacji?

W przyjaznym tonie: Jednym z kluczy do dobrego radzenia sobie w college’u jest wiedza, jak korzystać z nowych technologii. Po tym, jak zorientujesz się, kiedy się uczyć i jak zrównoważyć obciążenie pracą, nauka korzystania z technologii jest świetnym sposobem na osiągnięcie postępu. Oto kilka prostych sposobów, w jaki możesz skorzystać z najnowszych osiągnięć w edukacji i technologii.

-Jeśli używasz starego laptopa lub komputera stacjonarnego, nadszedł czas na aktualizację. Szybki komputer może pomóc w szybszej pracy i sprawić, że projekty będą wyglądać lepiej dzięki szybkiemu renderowaniu.

-Zewnętrzny monitor to świetny sposób na pracę na komputerze bez nadwyrężania oczu i zajmowania zbyt wiele miejsca na biurku. Jeśli masz duży monitor i iPada, spróbuj użyć aplikacji takiej jak Duet Display lub Reflector 2, aby wykorzystać tablet jako drugi ekran. Dzięki temu możesz robić takie rzeczy, jak oglądanie filmów na YouTube i jednoczesne pisanie notatek w Google Docs.

-Jeśli jesteś przyzwyczajony do pisania tylko dwoma rękami, spróbuj przyzwyczaić się do pisania tylko jedną ręką. Może to zabrzmieć dziwnie, ale jest to o wiele szybsze i pozwoli ci zaoszczędzić czas podczas pisania dłuższych zadań, takich jak eseje (i może pomóc w zapobieganiu urazom związanym z powtarzającym się napięciem).

-Skróty klawiaturowe dostępne w komputerach Mac pozwalają zaoszczędzić czas.

Więcej na: bastille.pl